top of page

1965 yılında Konya’da doğdum. Orta öğretimini Konya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Tıp Eğitimini Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde aldım. 1998 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi İstanbul Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisi alanında ihtisasımı tamamlayıp 7 yıl süre ile İstanbul ve İskenderun’da çeşitli hastanelerde uzman olarak çalıştım.  2005 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Beyin ve Sinir Cerrahisi kliniğinde öğretim üyesi olarak göreve başladım. 2010 yılında doçent oldum. 2011 yılında emekli olup Ankara Özel Akay Hastanesi ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisi uzamanı olarak görev yaptım. 2016-2022 yılları arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  öğretim üyesi olarak görev yaptım. Halen kendi ofisimde halkımıza hizmet vermeye devam ediyorum.

 

Özellikle omurga cerrahisi olmak üzere, periferik sinir cerrahisi, minimal invaziv omurga cerrahisi, beyin ve omurganın onkolojik cerrahisi, endoskopik kafa tabanı ve endoskopik spinal cerrahi konularında deneyimlerim var.  Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde uzun yıllar mikrocerrahi kurs koordinatörlüğünü de yürüttüm.

 

Ulusal ve uluslararası bir çok dergide editör ve hakemlik yapmaktayım. Ayrıca ulusal ve uluslararası konusu ile ilgili dernek ve gruplarda aktif üyeliğim mevcut olup Türk Omurga Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği de yaptım.

 

Evli ve iki erkek çocuk babasıyım ve iyi derecede İngilizce bilmekteyim

bottom of page